...

Martin Chudý

 

Martin je profesionálny futbalista, konzultant pre optimálne zdravie a výživu, autor, bloger, podnikateľ a vizionár. Od roku 2006 sa aktívne zaujíma o oblasti zdravia a osobnostného rozvoja. Od tejto doby pomáha ľuďom prevziať kontrolu nad svojim zdravím, dosahovať osobné a pracovné ciele a predovšetkým nájsť svoje šťastie.

Jeho skúsenosti, vedomosti a poznatky vychádzajú z viac ako 10 ročnej praxe a štúdia. Svoje vedomosti získava od tých najlepších expertov na svete v oblasti zdravia, výživy, osobnostného rozvoja, marketingu a motivácie. Mnohé poznatky a skúsenosti získava z vlastných výskumov, v ktorých testuje nadobudnuté vedomosti vo svojom osobnom a pracovnom živote, v podnikaní, alebo na svojom tele.

Známe sú jeho projekty, v ktorých testuje rôzne stravovacie postupy na svojom tele. Napríklad v roku 2014 konzumoval 8 mesiacov ketogenickú stravu a v roku 2015 uskutočnil Projekt CHO, počas ktorého 4 mesiace konzumoval vysokosacharidovú stravu. Okrem nich pravidelne uskutočňuje rôzne experimenty s potravinami (väčšina z nich ešte nebola zverejnená).

Svoje poznatky a vedomosti zhŕňa najmä do svojich článkov a videí, ktoré zdarma uverejňuje na svojich blogoch a sociálnych sieťach. Okrem nich sa zameriava aj na tvorbu funkčných produktov, v ktorých si vždy zakladá na najvyššej kvalite. Je spoluautor e-kníh Výživné sacharidové recepty a Sladké bez hriechu. Okrem nich aktuálne pripravuje ďalšie publikácie a neskôr chce svoje know-how šíriť aj prostredníctvom seminárov, kurzov a prednášok.

Aj keď je ako profesionálny futbalista časovo pomerne dosť zaneprázdnený, pravidelne prijíma pozvania na rôzne prednášky, na ktorých šíri svoje skúsenosti a poznatky.

Martin je tiež spoluautor Petície za zdravé potraviny a Slovensko bez GMO a aktivista vo viacerých oblastiach, ktoré sa priamo dotýkajú ľudí, zvierat a životného prostredia. Okrem toho sa zaujíma o spoločenské problémy a na svojich stránkach rozoberá niektoré dôležité témy, ktoré sa priamo dotýkajú celého ľudstva.

Viac informácií o jeho práci nájdete na: www.martinchudy.sk 

 

Vytvorte si účetVyhľadávanie

NAŠE PROJEKTY

Vlado
Tina

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem