...

PaedDr. Vlado Zlatoš, PhD.


Vlado Zlatoš je expert na optimálnu výživu a funkčnú kondíciu, autor článkov i kníh, lektor, tréner, športovec, zakladateľ telocviční Skill LAB a spolutvorca Wellness Proteinu, Wellness Bar a Premium Energy produktov. Každoročne sa ako rečník zúčastňuje odborných konferencií, podieľa sa na príprave pretekárov z rôznych športových odvetví a vyvíja mnohé produkty i služby s pridanou hodnotou.

Je tvorcom logiky a celého fungovania aplikácie MET/FLEX 1.0, na ktorej vývoji (vzorce, algoritmy, formy vyhodnocovania a zobrazovania) aktívne pracoval od septembra 2014 celé dva roky, až do spustenia aplikácie (štart aplikácie jún 2016). Vo fáze spustenia aplikácie pripomienkoval funkcionalitu Martin Chudý a postupne sa do spolupráce začínajú zapájať aj ďalší odborníci. 

Na mnohých projektoch spolupracuje aj s manželkou Tinou. Sú autormi mnohých vlastných produktov a stovák bezplatných článkov na blogu, ktorý patrí k jedným z najčítanejších i najvýživnejších na slovenskom internete. Ich celoživotná filozofia sa točí okolo hesla: "Staň sa lepšou verziou samého seba". Obaja veria, že lepšie informácie pomáhajú žiť lepší, zdravší a úspešnejší život, ak ich aj začneme používať v praxi. Ich poslaním je formovať kultúru výživného pohybu a kultúru funkčného stravovania v celej našej krajine.


Viac informácií o ich práci si môžete preštudovať z nasledovných linkov

 

Vytvorte si účetVyhľadávanie

NAŠE PROJEKTY

Vlado
Tina

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem